Apartamenty

Słowem wstępu, bo myślimy, że warto napisać dwa słowa o tej nowej zakładce naszej strony 🙂

Kochani część ta, powstała zupełnie przypadkowo i jest odpowiedzią na pytania wielu z Was o miejsca, w których warto byłoby się zatrzymać na tzw. chwilę lub po prostu przyjechać i odpocząć. Z drugiej zaś strony nasi sycylijscy znajomi i przyjaciele mówili nam „słuchaj, ja mam domek wakacyjny, który mogę udostępnić na pewien okres”. Tak więc, stwierdziliśmy czemu mamy nie ułatwić tego spotkania 🙂 Stąd też właśnie wzięła się nazwa tej części  „Apartamenty”.

Jesteśmy przekonani, że taka oto współpraca przyniesie obu stronom mnóstwo korzyści :), bo kto zna najlepiej swój region, kuchnię i atrakcje? Oczywiście, ten kto z niego pochodzi! 🙂

Warto abyśmy podkreślili, że wszystkie wskazane poniżej miejsca zostały przez nas sprawdzone, ponieważ zależy nam na wiarygodności tego co publikujemy.

Mając na uwadze, że poniższe opisy mogą nie zawierać wszystkich informacji lub w przypadku gdy żadne z zaproponowanych miejsc okaże się nieodpowiednie zapraszamy (wręcz nalegamy!:)) do kontaktu z nami!

Zachęcamy Was gorąco do skorzystania z możliwości / z naszych znajomości i ułożenia Waszego własnego przewodnika turystycznego.